ZÁPIS BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Datum konání:
21.1.2015

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

1) Zapsány budou děti, které dovrší 6 let věku do 31.8. 2015 a děti, které měly odklad školní docházky.
2) Na žádost rodičů mohou být zapsány i děti, které dosáhnou 6 let věku po 31.8.2015 (následně nutno doložit kladné vyjádření školského poradenského zařízení a odborného lékaře).
3)

Při zápisu rodiče předloží rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce.U starších dětí dále doklad   o odkladu školní docházky.

4) K zápisu je nutné se dostavit, i když budete požadovat odklad školní docházky. K odkladu je nutno dodat - žádost zákonného zástupce ( obdržíte u zápisu) dále doporučení pedagogicko-psychologické poradny a doporučení odborného lékaře nebo klinického psychologa. Všechny tři dokumenty je nutno doručit ředitelství školy nejpozději do 31.5.2015, jinak nelze žádosti o odklad vyhovět.
5) Náhradní termín zápisu lze dohodnout v odůvodněných případech s ředitelkou školy (telefon 602 263 283).

zadost_o_prijeti.doc