NÁVRAT DO ŠKOLY pondělí 12.4.
INFORMACE K PROVOZU OD 12.4.
ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY

Úvod > SMAZAT - po kontrole obsahu zákazníkem > Naše škola > Zapojení do soutěží > MLADÝ ZÁCHRANÁŘ V AKCI

MLADÝ ZÁCHRANÁŘ V AKCI

„Mladý záchranář v akci“ je soutěž pořádaná Hasičským záchranným sborem Jihočeského kraje (dále jen HZS JčK) a Krajským ředitelstvím policie Jihočeského kraje (dále jen PČR JčK), která vhodně doplňuje výuku Ochrana člověka za běžných rizik a mimořádných událostí.

Cílem soutěže je, aby účastníci zábavnou formou získali základní znalosti a dovednosti potřebné k zvládání běžných rizikových situací (hrozeb každodenního života) i mimořádných událostí. Sotěžící se naučí jak obstát v krizových situacích a postarat se o sebe i své blízké. Dalším záměrem je přiblížit soutěžním týmům práci hasičů i policistů, ukázat jaké mají technické vybavení, výstroj a výzbroj a jaké mnohdy nelehké úkoly musí záchranáři plnit.